Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 року №113 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів»

15.03.2018   Administrator   Категорія: Документація

 

 

Рішення виконавчого комітету

Тернопільської міської ради

 

21 лютого 2018                                                                                                     №113

 

Про організацію обліку дітей дошкільного

 і шкільного віку та учнів

 

Керуючись ст. 53 Конституції України ст.66, Законом України „Про освіту”, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

ВИРІШИВ:

      1. Закріпити  території обслуговування  за закладами дошкільної та середньої освіти  згідно з додатками 1, 2 (додаються).

      2. Затвердити склад комісії з обліку дітей шкільного віку та учнів згідно з додатком  3 (додається).

     3. Начальнику відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення (Р.Д. Левчук) щорічно до 05 серпня надавати управлінню освіти і науки  Тернопільської міської ради інформацію про кількість дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, які не можуть навчатися за висновками психолого-медико-педагогічних комісій, заключень лікарсько-консультаційних комісій.

    4. Начальнику Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області

 (С.В. Гаврилюк), службі у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради (З.Б.Здеб) надавати допомогу відповідальному за створення реєстру під час обліку дітей із функціонально-неспроможних сімей та сімей, які відмовляються інформувати про місце навчання своїх дітей.

    5. Начальнику управління державної  реєстрації  (Франків В. П.) щорічно надавати інформацію про кількість дітей від народження до 18 років зареєстрованих у місті  Тернополі.

     6. Управлінню освіти і науки (О.П. Похиляк):

    6.1. Призначити відповідальну особу з числа працівників управління освіти і науки для виконання роботи, пов’язаної з проведенням обліку дітей шкільного віку та учнів  та постійне оновлення реєстру.

     6.2.  Щорічно до 30 вересня надавати статистичний звіт за затвердженою формою про кількість дітей і підлітків шкільного віку, які фактично приступили до навчання до міського відділу статистики.

       7. Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 20.04.2016 року № 350 «Про організацію обліку дітей та підлітків шкільного віку» вважати таким, що втратило чинність.

       8. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника управління освіти і науки О.П. Похиляк.

       9.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

 

 Міський голова                                                                           С.В. Надал

 

 Погоджено:

                                                                                                        Л.О. Бицюра

                                                                                                        І.С. Хімейчук

                                                                                                        О.В. Печіль

                                                                                                        І.М. Чорній

                                                                                                        Р.Д. Левчук

                                                                                                       С.В. Гаврилюк

                                                                                                       З.Б. Здеб

                                                                                                       В.П. Франків

                                                                                                       О.П. Похиляк

 

П’ятночка Олена Іванівна  528856

 

 

 

 

                                    Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Тернопільської міської ради

Від 21.02.2018 року  №113

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти міста

 за каталогом вулиць м. Тернополя

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова(парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Академіка Сахарова, Київська 18.

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45)

Бульвар П. Куліша,  Київська(непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська(парні),  Пушкіна(непарні),  проспект Злуки(49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13),

Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки(35-47), Пушкіна(парні),  Коновальця, Чубинського                                                                                                                                                                                                                                             

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна

Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради  Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина , Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька(парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка(непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського 1-8, Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника.

Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова(парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна(парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І .Горбачевського, Гнатюка, І Котляревського,Я.Головацького, Гніздовського, Ю. Опільського,        С.Крушельницької, Броварна(парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою,  Білецька, Чехова (парні 2-18,18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка(парні 12-18, непарні 23-53),Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський,  О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53),  Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького(парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська(непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича,
Багата, Майдан Мистецтв, Медова, Мстислава, Січинського.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна

майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток,  Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

 

 

   Міський голова                                                              С.В. Надал

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Тернопільської міської ради

від 21.02.2018 року № 113

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти міста за каталогом вулиць м.Тернополя

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

  1.  

Тернопільський навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька, Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І. Горбачевського, Ділова, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська,  Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова,  У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга,  Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

  1.  

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М. Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Крушельницької,  Камінна, С.Качали, О.Кульчицької, Руська (від бульв. Тараса Шевченка до вул. Б.Хмельницького), Академіка О.Брюкнера,  Юліана Опільського,  Гетьмана Сагайдачного, Ю.Словацького,  І.Франка, Б.Хмельницького,  бульвар Тераса Шевченка, Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька (1-6), М.Грушевського

  1.  

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна,  пров.Броварний,

Я. Гніздовського,  Я. Головацького,За Рудкою,  пров. За Рудкою, А.Чехова, Вояків дивізії „Галичина”

  1.  

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука»Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до бульв. Тараса Шевченка), Кардинала Сліпого, Д.Січинського, Замкова, Валова, Старий ринок, Танцорова, М.Шашкевича, Багата, Доли, М.Паращука

  1.  

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка(1-13), Гетьмана П.Орлика, Миру (8-13), М.Драгоманова, Юності,

С. Будного (до 26)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”),  пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

  1.  

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

ім. Іванни Блажкевич»Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи, Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (з 9 до кінця), Загребельна, Макаренка,

В. Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (з 49 непарні, з 58 парні, по 90 буд.), Слівенська, Лесі Українки (1-13 непарні), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського, Чалдаєва (непарні), Пушкіна, Текстильна, Спортивна, Яреми

  1.  

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), пров.Цегельний,Петриківська, В.Винниченка , Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

С.Стадникової (непарні), Чернівецька, Князя Острозького (від 25 і до кінця), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Пирогова, Я.Стецька, Живова (від 38 до кінця), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Січових Стрільців, М.Гоголя, Ю.Федьковича, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська,  Й.Перля,  Липова,  Піскова

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б. Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (14, 16, 18), О.Довженка, Клима Савури,  Протасевича (від 12 до кінця)

  1.  

Тернопільський   навчально -виховний  комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

Лесі Українки (від 15 непарні до кінця), бульвар Данила Галицького (парні),

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (від 26 до кінця), Тролейбусна, бульвар  Просвіти, Максима Кривоноса (1-8), Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця).

  1.  

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (до 12), проспект Степана Бандери (від 96 до кінця),

бульвар Данила Галицького (непарні)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока,Нова,Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, Самчука-бічна, В.Будзиновського, С.Чарнецького, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, С.Шагайди, Північна, М. Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-34), пров. Галицький, Енергетична, А.Малишка, В.Стефаника, І.Богуна, Л.Толстого, М.Ломоносова (1-42)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16,18), 15 Квітня (1 – 9 непарні), Братів Бойчуків

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого, Чалдаєва (парні), Київська (парні 2-14)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (1,3,5), проспект Злуки, Фабрична,  Лозовецька (з 7 до кінця).

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 4-10), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Галицька (від 35 до кінця), М.Вербицького, Є.Коновальця, І.Рєпіна, Бойківська, Лемківська, М.Ломоносова ( від 43 до кінця), Над Яром, Заміська, Гуцульська , Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового,У.Самчука,У.Самчука-бічна

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), С.Стадникової (парні), Князя Острозького (1-24), Оболоня, В.Юрчака, Патріарха Мстислава, Медова, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35), бульвар  П.Куліша (6, 8, 10)

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (37, 39, 41, 43, 45), Смакули, В.Симоненка (парні), бульвар  П.Куліша (1, 3, 4), Овочева

  1.  

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького(крім 5,7,9) Володимира Великого(непарні), Полковника Морозенка

  1.  

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5,7,9,12)

  1.  

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30»  Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

  1.  

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького,  П.Чубинського

  1.  

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (2-14 парні), Героїв Крут

 

  1.  

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

 І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області 

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

 

 

   Міський голова                                                              С.В. Надал

 

 

 

 

 

                                                    Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

Тернопільської міської ради

                                                                                від 21.02.2018 року №113

 

Склад комісії

з обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів

Бицюра Леонід Олексійович

- заступник міського голови, голова комісії;

Похиляк Ольга Петрівна

- начальник управління освіти і науки, заступник голови комісії;

Маланчук Ірина Йосипівна

- головний інспектор шкіл відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки;, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Антонюк Ірина Олександрівна

- головний інспектор відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки;

Гаврилюк Сергій  Васильович

- начальник Тернопільського відділу поліції;

Здеб Зоряна Богданівна

- начальник служби у справах неповнолітніх та дітей;

Левчук Ростислав Дмитрович

 

- начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення;

П’ятночка Олена Іванівна

- головний спеціаліст відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки;

Сум Ірина Михайлівна

 

 

- заступник начальника - начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки;

Франків Василь Петрович

-начальник управліннядержавноїреєстрації

 

 

   Міський голова                                                              С.В. Надал

 

Авторизація
Загальні новини