Наказ №26 від 12.03.2020 р. Про заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID-19 в школі

18.03.2020   Administrator   Категорія: Накази

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Тернопільської міської ради

Тернопільської області                        ____________________________________________________________________

вул. Чубинського,3, м. Тернопіль, 46020, тел. 0 (352) 26-54-03

e-mail: school23tr@ukr.net Код ЄДРПОУ 14030789

 

НАКАЗ

12.03.2020                                                                                                    №26

 

Про заходи щодо запобігання

поширенню коронавірусу COVID-19

в школі

 

         На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.03.2020 № 207 «Про запобігання поширенню на території Тернопільської міської територіальної громади коронавірусу», наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 60-од «Про заходи щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Тернопільської області», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9 – 154 «Рекомендації щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій, з метою  запобігання  поширенню коронавірусу, наказу №88 від 12.03.2020  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради «Про  заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID-19 на території Тернопільської міської територіальної громади»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Призупинити із 12 березня до 03 квітня 2020 року освітній  процес  в школі.

 

2. Класним керівникам   1-11 класів , педагогічним працівникам :

2.1. Забезпечити інформування учнів, батьків про тимчасове призупинення освітнього процесу.

2.2 Відмовитись від проведення та участі в масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території школи, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

3.Заступникам директора з навчально-виховної роботи Болєщук М.М., Дмитрусь О.Г.,  Дзядик М.В. :

3.1.Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

 

3.2. При організації дистанційного навчання  врахувати методичні рекомендації  ТКМЦНОІМ.

 

4. Заступнику  директора  з  адміністративно-господарської роботи Самцю М.В., працівникам МОП  забезпечити  виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження інфекції та проведення  протиепідемічних  заходів, зокрема,  дезінфекції приміщень, обладнання, інвентарю з використанням дезінфікуючих засобів, що дозволені законодавством до застосування.

 

5.Заборонити направлення за кордон  здобувачів освіти та працівників до країн із високим ступенем ризику зараження .

 

6. На час карантину заборонити надавати приміщення  школи  в оренду для проведення занять з учнями ФОП Бегур В.П., Співак І.Р.

 

7. Оплату праці  працівників  здійснювати з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель   виконує  інший вид робіт (організаційно-педагогічну, методичну, наукову діяльність тощо).

 

8. Оплату  праці непедагогічних працівників проводити  в розмірі тарифної ставки, відповідно до попереднього навантаження.

 

9.Секретарю – діловоду  Мацнар Г.Є.  наказ  розмістити на сайті   школи .

 

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

             Директор школи                                  С.М.Мохорук