Інформація про стан виконання Плану заходів щодо популяризації вивчення англійської мови за І квартал 2016 року.

03.04.2016   Administrator   Категорія: Новини школи

1.У форматі Днів англійської мови у школі протягом 15-17 лютого 2016р. проведено такі позакласні та методичні заходи: 

  •  Конкурс для учнів 8х класів "St. Valentine's Day".

    

  • Свято для учнів 10-11-х класів "Де є кохання, там є життя"("Where There Is Love There Is Life")

            

  • Вікторина для учителів школи "Казкові історії кохання" ( до Дня святого Валентина)

           

2. Учитель англійської мови Марусина Юлія Валентинівна 02 - 05 березня 2016р. взяла участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу "Сучасні інноваційні технології вивчення англійської мови з використанням ІКТ. Методика проведення англомовних таборів", що проходив у с. Славсько Львівської області. 67 учасникам із 16 областей та м. Києва було презентовано сучасні інновації вивчення англійської мови з використанням ІКТ  в Міжнародній школі "Меридіан" м. Києва та Українській гуманітарній гімназії м.Львова, методику вивчення спадщини Т.Г.Шевченка  англійською мовою. Марусина Ю.В. взяла активну участь в обміні досвідом власних інновацій, отримала ряд сертифікатів, виданих Асоціацією керівних закладів освіти України "Відроджені гімназії України", департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Міжнародною школою "Меридіан" м.Києва.

       

5. Учитель англійської мови Марусина Ю.В. 16.03.2016р. взяла участь у Дні Оксфорду на Тернопільщині (в залі ТОКІППО), куди було запрошено директора представництва видавництва Оксфордського університету в Україні Анну Моріс, та отримала  відповідний сертифікат.

6. Учитель англійської мови Марусина Ю.В. 29.03.2016р. взяла участь у ювілейній щорічній конференції для вчителів англійської мови, яку у м. Львові провело представництво видавництва "Макміллан"(Великобританія) з теми: Macmillan Spring school: "Європейський досвід викладання англійської мови"; була присутня на тренінгах для вчителів початкової, середньої та старшої школи, які проводили Macmillan ELT тренери Анна Парр-Морджеєвська та Гржегорж Спієвак,Польща.

        

7. Учні 4 - 10 класів взяли участь у конкурсі з англійської мови "Гринвіч - 2015" (листопад)

      

та у весняній сесії "Олімпус. 2016. Англійська мова"(23.03. 2016)

  

8. Учителі та учні 10-11 класів взяли участь в он-лайн тестуванні з англійської мови для визначення рівня володіння мовою ( у співпраці з представництвом "Макміллан" в Україні) - 16.02.2016 - 16.03.2016.

9. На підтримку Всеукраїнської програми підготовки до ЗНО  та ДПА з англійської мови учителі брали участь у вебінарах (Macmillan EducationUkraine) та отримали електронні сертифікати (лютий-березень 2016).   

Авторизація
Загальні новини