Тиждень української мови та літератури

19.03.2017   Administrator   Категорія: Новини школи

У березневі дні стало доброю традицією проводити у нашій школі тиждень української мови та літератури.

Саме у ці дні 203 роки тому на українському небосхилі спалахнула зірка. Доля дарувала нашому народові Тараса Шевченка. Волею історії його ім'я ототожнене з Україною. А слід, залишений Кобзарем у серці кожного свідомого українця, - неоціненний.

Програма тижня виявилась насиченою і цікавою, а лейтмотивом став вислів: "З Україною і Шевченком у серці та слові."

3 квітня 113 учнів 5 - 11 класів продемонстрували інтелект та ерудицію, взявши участь у VІІІ Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник 2017" (Уч. Дулиш Л.В.)

Використовуючи світлини пам'ятників поету, крилаті вислови, стіннівки, школярі виявили неабияку креативність в оформленні вернісажу "У пам'яті  народній".        (Уч. Крайчак Н.М.)

Послухати цікаву інформацію, поспілкуватись про життя і творчість Великого Кобзаря, виконати пошукові та творчі завдання мали змогу учні 5,6,8 класів на тематичних уроках та годинах спілкування. (Учителі Палкова З.Ф., Олійник М.І., Тарасюк Л.А.)

Скласти іспит на знання правил орфографії та пунктуації довелось учням 9-х класів під час написання Шевченківського диктанту. (Уч. Коцябя В.Ю.)

Справжнім подарунком для учителів школи став виступ п'ятикласників.(Уч.Кліщ М.М ). Декламуючи поезії митців рідного краю, діти торкнулись найтонших струн душі кожного педагога.

Всі охочі мали змогу пізнати і осягнути "свого" Шевченка у день пам'яті поета, побувавши на усному журналі "Сторінками величі Генія" ( Учителі Лисевич Л.П., Пилипишин Г.І., Заяць І.В.) Учасники дійства у супроводі мультимедійної презентації демонстрували акторську гру, виразне читання віршів, майстерне виконання пісень.

Нікого не залишило байдужим заключне слово заступника директора з навчально-виховної роботи Дмитрусь О.Г. , яка подякувала усім присутнім і наголосила, що Шевченко як явище величне й вічне - невичерпний і нескінченний. Тому потрібно й надалі пізнавати Шевченка, вивчати його твори і пам'ятати, що дати смерті  у Генія немає, а є лише дата народження.

                 

                                           

                                    

          

Авторизація
Загальні новини