Протокол № 6 засідання педагогічної ради Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 від 14.05.2018 року

17.05.2018   Administrator   Категорія: Звіти та протоколи засідань педагогічної ради

 

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23

від 14.05.2018 року

 

Присутні:  члени педагогічного колективу

Порядок денний:

1. Про вибір проектів підручників для 1 класу на 2018-2019 навчальний рік і оформлення результатів вибору.           

Слухали:

    Завбібліотекою Дзецюх Л.І. ознайомила присутніх із інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) проектів підручників  для 1 класу  на  2018-2019 н.р., що видаватимуться за кошти державного бюджету, та оформлення результатів вибору відповідно до додатку 1 до листа Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018 р. №179-278.

   Було зазначено, що конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу ЗЗСО (далі – Конкурс) здійснюється з метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників згідно з переліком, який затверджений наазом Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти».

   Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучаються ЗЗСО.

   Педагогічні працівники мають змогу ознайомитися з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі  з 14 травня 2018 року за посиланням lib.imzo.gov.ua.

   Дзецюх Л.І. повідомила, що для організованого проведення ІІ етапу Конкурсу вчителям школи потрібно заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників.

Ухвалили:

  1. Педагогічним працівникам школи детально ознайомитися з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору ЗЗСО проектів підручників для 1 класу за електронними версіями їх оригінал-макетів.

      2. Учителям школи з 14 по 17 травня 2018 року ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу, які будуть видаватися за кошти державного бюджету, в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням lib.imzo.gov.ua,  з 16 по 17 травня 2018 року заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників і подати результати вибору завбібліотекою Дзецюх Л.І.

  3. Завбібліотекою Дзецюх Л.І. до 17.05.2018 року оприлюднити результати вибору проектів підручників для 1 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів на веб-сайті школи та передати ці результати в паперовому та електронному вигляді до управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

 

 

Голова педради                                                                       С.М. Мохорук

Секретар педради                                                                    М.С. Романець

 

Учителі початкових класів:

_______________ І.В. Горбачук

_______________ Г.Я. Перецька

_______________ Р.М. Кудла

_______________ С.Р. Безкоровайна

Авторизація
Загальні новини