Інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах

09.04.2021   Administrator   Категорія: Оголошення

 

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ

 

 

Управління Державної служби якості освіти

У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ області

 

вул. Грушевського, 8, м. Тернопіль, 46027, тел./факс (0352) 22-04-04

E-mail: ternopil@sqe.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 43091175  

від 06.04.2021 р. № 190/02-06

на № _______ від _______ _20__ р.

Керівникам місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти Тернопільської області

 

 

Щодо інформаційної кампанії

про систему забезпечення якості

освіти  в українських школах

 

 

Шановні колеги!

 

Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути  реалізоване через запровадження самооцінювання або проходження  інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на стрічці про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою: qualityeducation.org.ua.

Задля формування спільного розуміння поняття “якісна школа” усіма учасниками освітнього процесу, усвідомлення важливості ролі кожного з них у розбудові якісної школи просимо розмістити зазначену інформацію та посилання на лендінг на вебсайтах органів управління освітою, закладів освіти для ознайомлення та подальшого використання в роботі.

Дякуємо за співпрацю, реалізацію спільних цінностей у розбудові системи забезпечення якості освіти.

 

 

 
   

 

З повагою

 

начальник управління                                                            Наталія МОРАВСЬКА

 

 

 

Андрій Ручаковський (0352) 22 04 04

Авторизація
Новини