Наказ від 07.03.2018 №64 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів школи"

15.03.2018   Administrator   Категорія: Накази

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Тернопільської міської ради

Тернопільської області

вул. Чубинського,3, м. Тернопіль, 46020, тел. 0 (352) 26-54-03

e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 14030789

НАКАЗ

07.03.2018                                                                                                                                            № 64

Про організацію обліку дітей

шкільного віку та учнів школи

Керуючись ст. 53 Конституції України ст.66, Законом України  „Про освіту”, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. №684 «Про затвердження порядку ведення  обліку шкільного віку та учнів», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 року №113 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів», наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 23.02.2018 року №65 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів», для забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та з метою реалізації державної політики з питань забезпечення права дітей і підлітків шкільного віку на здобуття повної загальної середньої освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Болєщук М.М. та Дзядик М.В., заступнику директора з виховної роботи Харковській С.М.:

1.1. Забезпечити якісне і своєчасне виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2018 року №684 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів».

1.2. Оприлюднити рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018р. №113 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів» на сайті школи.

1.3. Організувати та вести облік учнів у школі. Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

1.4. Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до школи.

1.5. Налагодити співпрацю з представниками управління охорони здоров’я, Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області та зі службою у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради  щодо виявлення  дітей і підлітків шкільного віку, які не приступили до навчальних занять (станом на 10 вересня) та надати розгорнуту інформацію про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

2. Відповідальність за виконання наказу покласти на заступників директора школи з навчально-виховної роботи Болєщук М.М. та Дзядик М.В., заступника директора з виховної роботи Харковську С.М.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                      С.М. Мохорук

З наказом ознайомлені:

Болєщук М.М. _____________