День соборності

22.01.2019   Administrator   Категорія: Національно-патріотичне виховання

Сьогодні, 22 січня, українці відзначають  День соборності — офіційне державне свято.

Відзначимо, що в цьому році День соборності і свободи в Україні відзначає подвійний ювілей:

1. 100-річчя подій, яким присвячене свято;
  2. 20-річчя встановлення самого торжества в нашій державі.

22 січня     — день, який символізує  єдність земель України. Всім жителям країни шлемо свої привітання і побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Ми віримо в наше світле майбутнє і будемо сприяти розвитку і процвітанню улюбленої країни.

У цей день стало традицією проводити різні заходи, що показують єдність людей і цілісність всієї  держави. У  місті  Тернополі  сьогодні  планується  проведення  мирного  зібрання  вздовж  набережної  озера  під  назвою  «Ланцюг  єдності».  Учні  нашої  школи  також  долучаються  до  Всеукраїнських  заходів  утворивши  «Кола  єднання»  та  виконанням  Гімну  України.