«Навічно в пам'яті народу збережемо славу про подвиг»

20.10.2019   Administrator   Категорія: Національно-патріотичне виховання

18.10.2019 року у смт. Козова відбувся обласний марш патріотів під гаслом «Навічно в пам'яті народу збережемо славу про подвиг», де нашу школу гідно представив рій «Сокіл» . У цьому заході брали участь переможці внутрішкільних, районних, міських, обласного та ОТГ етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Наша команда була нагороджена дипломом Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації за активну громадянську позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності. Щира подяка директору школи Мохоруку С.М.,  заступнику директора з виховної роботи Харковській С. М. , Храпцю Р.І., Поздняковій В.В.