Вчинки та наслідки

09.04.2017   Administrator   Категорія: Правовиховна робота

Вчинки та наслідки

Діти-особливі люди, які мають свої захоплення, потреби, права та обов’язки. А ще їм у сучасному світі відкритий безмежний доступ до різної інформації. Та, на жаль, вона часто не є позитивною і корисною. І тут починаються труднощі: перша цигарка, «енергетик»… А потім скоєння протиправних вчинків, поширення злочинності. Такі обставини вимагають особливої уваги до правового і морального виховання учнів. Учні 8-Б класу (класний керівник Тарасюк Л.А.) 15 березня 2017 р. стали учасниками відвертого діалогу «Вчинки та наслідки», який відбувся у Тернопільській міській бібліотеці №4. Із підлітками спілкувалися інспектор ЮП ТВП ГУНП в Тернопільській області лейтенант поліції Алла Мацієвська і завідуючий відділом обласного наркологічного диспансеру лікар-нарколог Ярослав Олендер.