ТЗОШ №23 долучилась до акції Благодійного фонду "Покрова" Файний безпілотник для 44-ї бригади

23.12.2022   Administrator   Категорія: Волонтерська робота

9 грудня 2022 року у Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 відбулась зустріч із військовими 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола та представниками Благодійного фонду "Покрова". Діти поспілкувавшись із нашими мужніми захисниками, отримали відповіді, на запитання, які їх цікавили, передали свої малюнки, листи, обереги, солодкі смаколики, щиро подякували воїнам і побажали їм якнайшвидшої перемоги!
Під час цієї зустрічі було передано 14 500 грн. (які вдалося зібрати під час благодійного ярмарку) на придбання безпілотників в рамках акції Благодійного фонду "Покрова" Файний безпілотник для 44-ї бригади. Разом з тим, до благодійного внеску долучився учень 5-ж класу Микола Воробель і передав особистих 2000 грн. на придбання даних літальних апаратів. Також, раніше, на іншу частину зібраних під час ярмарки коштів (15 165 грн.) було закуплено і передано необхідні електроінструменти для захисників 44 бригади.
Щиро дякуємо кожному хто долучався до організації та проведення даних благодійних ярмарків, всім діткам, їхнім батькам, дирекції ТЗОШ 23, мешканцям мікрорайону Канада. Пам’ятаймо, що лише в єдності наша сила, вперед до перемоги!!!