УРОКИ ДОБРОТИ

07.10.2019   Administrator   Категорія: Волонтерська робота

Уроки доброти у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст № 23

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Усім відома істина, що ставлення до «братів наших менших» - це своєрідний індикатор рівня людяності в суспільстві. Учні  школи  з 02 по 04 жовтня 2019 року стали учасниками ІІ «Всеукраїнського уроку доброти», ініціатором якого є Благодійний фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проведений урок присвячено Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 04 жовтня. Уроки мали не тільки виховні цілі. Учні також ознайомилися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми  безпритульності тварин та питаннями захисту звірів і птахів від жорстокого поводження. Емоції, з якими учні та вчителі сприймали інформацію, свідчили, що душі людей не заросли ряскою байдужості до чужого горя.