Здобувачі освіти ТЗОШ №23 влаштували Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

11.11.2022   Administrator   Категорія: Волонтерська робота

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ влаштували здобувачі освіти та їх батьки на території ТЗОШ №23.

Випічку, вироби ручної роботи у кольорах українського прапора, дитячі поробки, лимонад, чай та каву продавали на благодійному ярмарку. Також, в рамках Всеукраїнської ініціативи "Пластик рятує життя" під час ярмарку був проведений збір пластикових кришечок під девізом "Принеси пластик - допоможи купити карету швидкої допомоги для ЗСУ".
Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до проведення, організації та відвідав наш перший благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.

\
Половина вирученої суми, спрямована на придбання необхідних речей (карематів, побутової хімії та ін.) для наших захисників із 16 Окремого Стрілецького батальйону. Під час зустрічі із представниками батальйону, організованої адміністрацією Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 , всі присутні щиро дякували нашим мужнім захисникам, бажали якнайшвидшого повернення додому з перемогою, діти передали малюнки та заспівали пісень для підняття бойового духу.
Друга половина коштів буде передана ПАРАФІЇ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА (УГКЦ) м. Тернопіль, де зараз триває збір коштів на квадрокоптер з тепловізором для наших захисників.
Не зупиняємось, продовжуємо наближати нашу перемогу і вже плануємо наступний ярмарок. Дату та час проведення благодійного ярмарку повідомимо згодом. Разом ми сила! Слава Україні!