Про організацію дистанційного навчання під час призупинення освітнього процесу по Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. №23

05.05.2020   Administrator   Категорія: Дистанційне навчання

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Тернопільської міської ради

Тернопільської області                        ____________________________________________________________________

вул. Чубинського,3, м. Тернопіль, 46020, тел. 0 (352) 26-54-03

e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 14030789

НАКАЗ

12.03.2020                                                                                                                    №26(а)

Про  організацію дистанційного

навчання під час призупинення

освітнього  процесу по Тернопільській ЗОШ

І-ІІІ ст. №23

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211 «Про  запобігання  поширенню на території України короновірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154 «Рекомендації щодо попередження масового розповсюдження  гострої респіраторнї хвороби, спричиненої коронвірусом , і гострих  респіраторних інфекцій, з метою запобігання поширенню  короновірусу»,  наказу  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради  «Про заходи  щодо запобігання поширенню короновірусу COVID-19 на території  Тернопільської міської територіальної громади»,  наказу по ТЗШ №23 від 12.03.2020 р. №26 «Про заходи щодо  запобігання  поширенню короновірусу COVID-19 в школі»

НАКАЗУЮ :

1.У зв’язку із введенням в Україні карантинних заходів освітній процес  у школі здійснювати за допомогою технологій віддаленого навчання (Zoom, Google Class,  Skype,  навчальні комплекси  з  іноземної мови , що передбачають онлайн-роботу , Viber , Telegram  тощо).

2.Усім учителям  1-11 класів  до 20.03.2020 р. надати заступникам  директора з навчально-виховної роботи ДмитрусьО.Г., Болєщук М.М. наступну інформацію:

- теми , яківивчатимуться в період карантину ;

- завдання , які учні по можливості , мають виконати;

- електроннуадресу вчителя, на яку учні та батьки мають звертатися за консультаціями та або номер вайберу , на який учні можуть надсилати необхіднуінформацію.

3.Установити такий режим роботи:

спілкування учитель-учень/батьки  здійснюється з 9.00 до 16.00 год. ;

учитель-учитель/адміністрація  - з 9.30 до 17.00 год.

4.Установити , що кількість занять під час  карантину може бути меншою від тижневого навантаження  з предмету, але не меншою , ніж половина тижневого навантаження вчителя .

5.Для організації  контролю за дистанційним навчанням учнів учителям-предметникам 1-11 класів:

5.1. Публікувати завдання для учнів  не  пізніше 15.00 год. дня , який передує  уроку за розкладом , на який потрібно виконати завдання .

5.2. Складати тестові завдання  та / або  самостійні роботи з можливістю отримання  зворотного  зв’язку  про якість самостійного опрацювання  учнями матеріалу .

5.3.По закінченню теми виставляти тематичну оцінку на основі поточного та формувального оцінювання, за потреби , контрольної роботи.

5.4.Завести зошити-щоденники, в яких записувати проведену роботу , відмічаючи , чи був зворотній зв'язок із учнями .

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                             С.М.Мохорук