10-класники взяли участь у проєкті міжнародної організації AIESEC "Achieve&Change"

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Цього тижня учні 10 класів нашої школи взяли участь у проєкті міжнародної організації AIESEC "Achieve&Change". Запрошений спікер під час інтерактивного уроку розповів учням про важливість розвитку критичного мислення, способи його формування, проблеми критичного аналізу інформації.

AIESEC — це міжнародна молодіжна некомерційна, неполітична, незалежна організація, повністю керована молоддю у віці від 18 до 29 років, метою якої є мир і реалізація лідерського та професійного потенціалу молоді шляхом міжкультурного обміну.

AIESEC займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, яка надає стажерам можливість отримати практичну освіту, розвиває лідерський потенціал молоді завдяки організації різноманітних проектів, а також забезпечує освітній процес для членів організації і всіх, хто співпрацює з організацією.

Інноваційний підхід до розвитку молоді зосереджується на активній лідерській ролі, розвитку персональних та професійних якостей, побудові мережі контактів та вмінні вносити позитивні зміни в суспільство. Об'єднує студентів та молодих спеціалістів, які цікавляться проблемами у світі, лідерством та менеджментом.