Клуб обдарованих школярів

12.10.2016   Administrator   Категорія: Новини школи

У нашому місті діє "Клуб обдарованих школярів Тернополя"  ( керівник Николин М.М.).  У суботу, 8 жовтня 2016р., відбувся інтелектуальний фестиваль "Вундеркіндер". У заходах взяли участь 15 команд - членів клубу з різних навчальних закладів міста. Команда учнів 9-А класу Тернопільської ЗОШ №23 (Цеберський Володимир, Царик Оксана, Слота Андрій, Фалах Назар та Добрянська Марта) зуміла продемонструвати неабияку ерудицію. Упродовж кількох годин цікавої та напруженої боротьби, яка відбувалась в актовій залі ТНПУ  ім. В. Гнатюка, школярі нашої школи здобули ряд перемог та загальнокомандне 2 місце.

Розум, кмітливість, уміння орієнтуватись у складних ситуаціях переможців фестивалю було відзначено грамотами та сертифікатом для 2-годинного відпочинку в аквапарку "Алігатор".

Організаторами фестивалю виступили "Центр комукаційних студій" і громадська організація " Об'єднання "Самопоміч"".