18-19 березня 2023 на базі КЗ ТМР "СЮТ" відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання, у яких учні ТЗОШ №23 взяла участь

09.05.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

18-19 березня 2023 на базі КЗ ТМР "СЮТ" відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання.
Сьогодні, 23 березня 2023року, команду нашої школи нагороджено грамотами управління освіти та науки Тернопільської міської ради. Переможці в особистій першості отримали грамоти КЗ ТМР "Станції юних техніків" та призи.
Наші досягнення:
I місце у виставці- конкурсі «Технічна творчість учнів початкових класів» та І місце у міських змаганнях з початкового технічного моделювання (керівник команди Нерубенко М.Б.).
За підсумками роботи суддівської колегії у змаганнях наші учасники вибороли такі місця:
I місце – учениця 2-В класу Питляр Яна( вчитель Рудейко О.Д.)
I місце – учениця 4-В класу Хоменко Анастасія(вчитель Нерубенко М.Б.)
II місце – учениця 3-Б класу Лутчин Поліна(вчитель Романів Н.Т.)
Ще раз вітаємо переможців, що гідно представили ТЗОШ I-IIIст. №23.
Бажаємо усім нових досягнень.