Учні 11-Б класу взяли участь у VI Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора ЗУНУ

15.03.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету щойно завершився VI Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора класичного університету Тернополя Андрія Крисоватого.

Близько півсотні команд демонстрували свої знання у трьох секціях: права, правоохоронної діяльності та міжнародного права.

Учасники вирішували захоплюючі завдання та інтелектуальні рівняння, брали участь у дебатах, конкурсі капітанів, мозковому штурмі та демонстрували навички стрільби. У вільний час на різних локаціях юридичного факультету проходили тренінги, виставка зброї, показові виступи першокурсників, цікаві зустрічі із практикуючими юристами-криміналістами та багато іншого.

Команда ТЗОШ №23 - Themis Group гідно представила школу на турнірі, прекрасно виступили у дебатах, інтелектуальному конкурсі, конкурсі капітанів та, у результаті, завоювали грамоту "Відкриття турніру".

Пишаємось вами! Бажаємо вам успіхів у майбутніх починаннях!