День цивільного захисту традиційно відбувся у ТЗОШ №23

01.05.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

День цивільного захисту у ТЗОШ №23 розпочався 26 квітня з проведення виховних годин класними керівниками, які розповіли учням про підготовку до дій у надзвичайних ситуаціях, що передбачає здобуття знань і вмінь з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту, здійснюється під час вивчення предметів “Основи здоров’я” та “Захист України”.

Практичне закріплення теоретичного матеріалу здійснюється шляхом щорічного проведення Дня цивільного захисту. Відпрацювання практичних навичок відбулося у п`ятницю, 28 квітня, шляхом евакуації та роботи у локаціях за участі працівників служби ДСНС, військових парамедиків та учнів 10-х класів нашої школи.

У 2023 році під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.