ІІ Міжнародний урок доброти (04-06.10.2021)

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.

Благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки МОН України ініціює проведення у   закладах освіти ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Він присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

5 жовтня учні 4-А класу долучились до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти і взяли участь у квесті " Пухнасті пригоди", метою якого було показати відповідальне та гуманне ставлення до тварин.
Підтвердженням участі у даному заході став сертифікат, який ми отримали 16.11.2021 року.