Кольоровий тиждень 18.10. - 22.10.2022

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

17 жовтня день яскравого одягу. Кожного дня ми у полоні безлічі кольорів: яскравих, насичених, та ще з десятками відтінків. Цей тиждень ми присвятили дню яскравого одягу, і кожного дня обиратимемо якийсь колір.

З 18 по 23 жовтня 2021 р. у ТЗОШ №23 розпочався «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах.

Понеділок - червоний. Червоний колір підвищує кількість адреналіну в крові, підвищує працездатність, силу та відчуття самовпевненості.

Вівторок - синій. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. На Сході він символізує істину і спокій. Синій колір допомагає очистити свідомість від непотрібних думок, заспокоїть тривогу.

Середа - зелений. Зелений – колір природи, адже фактично усі живі рослини починають своє життя з зеленого кольору. Це колір живої та квітучої природи, заспокійливий і розслабляючий колір, символізує твердість і стійкість. Зелений - колір надії, природної гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

Четвер - жовтий. Жовтий пробуджує в нас енергію і оптимізм. Він же асоціюється з багатством, успіхом і процвітанням. Він пробуджує жагу знань. Спонукає кудись йти, їхати, вирушати в подорожі. Жовтий -це рішення, звільнення, зміна, розвиток, широкий простір.

Пятниця - фіолетовий. Фіолетовий – колір свідомої енергії, підсилює інтуїцію, допомагає осягнути суть речей, стимулює інтелект.

Субота - день улюбленого кольору

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів, допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Ходити до школи, за їх думкою, стало цікавіше.