Перегляд містерії непокори "Голгофа"

16.11.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Сильно! Зачепило до сліз! Плакали не лише очі, а й наші душі. Направду шедевр!

Саме такі враження залишились у педагогів, учнів 8-11 класів, батьків 14 листопада 2022 року після перегляду містерії непокори «Голгофа» у Тернопільському академічному обласному українському академічному драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. Вистава присвячена 130-й річниці Патріарха Йосипа Сліпого – проповідника віри, незламного захисника людської гідності, вченого-богослова. У хвилюючій історії тернистого шляху Патріарха відтворено трагічні сторінки всього українського народу, усієї греко-католицької церкви після Другої світової війни.

Стійкість величного духу, непохитна віра і тверда воля Йосифа Сліпого, який 18 років був політв`язнем у радянських таборах, вразили усіх присутніх, ніхто не соромився своїх сліз.

Дякуємо режисеру-постановнику вистави народному артисту України Олегу Мосійчуку, усьому творчому колективу нашого Театру.

Ми отримали величезну насолоду і незабутні враження від майстерної гри усіх акторів, перегорнули нову сторінку життєпису Патріарха української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого, почерпнули духовно-історичний матеріал, зарядились громадянською стійкістю, вірою та незламністю духу у сьогоднішній нелегкий час для нашої держави.

Все буде Україна!

Олена  Дмитрусь,

заступник директора з навчально-виховної роботи