Предметний тиждень "Я досліджую світ" на молодшій школі

23.02.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

Предметний тиждень з ЯДС у другокласників розпочався з інтелектуально-пізнавальної гри "Впізнай зайве слово". Діти не тільки відповідали на запитання та виконували різноманітні цікаві завдання, а й продемонстрували, що володіють почуттям гумору, вміють логічно мислити та підтримувати одне одного.

У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя.
Артур Конан Дойл
Гра -подорож для учнів 1-класів "Щасливий кошик"
У рамках предметного тижня з ЯДС учні перших та других класів взяли участь у конкурсі на кращий вірш на природознавчу тематику .
4-Ж також взяв участь у предметному тижні "Я досліджую світ" - була проведена літературна вітальня "З любов`ю про природу". Виховувати у дітей любов до природи, дбайливе ставлення до всього живого, почуття прекрасного - основна мета Літературної вітальні "З любов`ю про природу". Діти мали змогу показати своє вміння працювати з текстом, декламувати вірші, проявляти кмітливість, швидкість мислення і командну підтримку під час розгадування загадок, ребусів, анаграм про природу. Напередодні цього заходу учні малювали малюнки, шукали з додаткових джерел інформацію про дивні рослини і тварини, щоб поділитися цікавинками з однокласниками.

Учні 2-А класу ділилися враженнями про різні способи пізнання та збереження навколишнього світу.