Тиждень української мови

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Тиждень української писемності та мови у початковій школі ТЗОШ 23 розпочався з відкриття мовознавчої кав'ярні ,,Пригости мене розмовою українською мовою".
Здобувачі освіти 4-А класу мали змогу поласувати ,,мовними" стравами ( і не тільки) на будь-який смак, послухати українські пісні,переконатися в тому,яка красива та багата наша рідна мова.

Яскравим та цікавим продовженням тижня української писемності та мови став квест "Покращуй свою грамотність", у якому взяли участь команди учнів четвертих класів початкової школи ТЗОШ №23.
Злагоджена робота і бажання перемогти дали можливість дізнатися багато цікавинок рідної мови та весело провести час.

До Дня української писемності та мови із здобувачами освіти других класів проведено позакласний захід "Мовний калейдоскоп". Діти виконали багато завдань, грали у мовні ігри, дізналися цікаві факти про нашу рідну мову. Маленькі розумники показали свої знання та кмітливість.

Школярики з 1-В у межах Тижня української писемності і мови взяли участь у розважальному інтерактиві "Склади пазл". Через гру, виконуючи різноманітні завдання, першокласники вчилися шанувати й оберігати рідну мову.

Тиждень української мови та писемності у 3-Ж розпочався з челенджу. " З рідною мовою в серці".

Цікаво та змістовно завершився Тиждень української писемності та мови у 1-А класі. Особливу насолоду отримали учні під час мовного тюнінгу. Першокласники прикрашали нашу мову образними словами, добирали влучні вислови, декламували скоромовки, вірші, мирилки та лічилки, співали пісні.
Було весело та повчально!