Учні, батьки, педагоги ТЗОШ №23 долучились до збору коштів на "Валькірії".

15.03.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

"Валькірії" вже їдуть на передову!
Радість переповнює, бо ми зробили це разом! Учні, батьки, педагоги ТЗОШ №23 долучились до збору коштів на "Валькірії".
Сьогодні Благодійний фонд "Покрова" передав 44 окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола три безпілотні комплекси "Валькірія". Кошти на "очі" в небі для артилеристів ми спільно зібрали завдяки вашим щирим донатам! Це вклад кожного із вас в Перемогу!
"До нас звернулися військовослужбовці 44-ої бригади з проханням допомогти їм придбати безпілотники. Ми розпочали збір коштів на один комплекс "Валькірія", але зрозуміли, що можемо зібрати більше. Порадилися з військовими і замовили три безпілотні комплекси. До одного комплексу входить два літачки, які долають 45 км для розвідки, антени, ноутбуки, екрани. На три безпілотні комплекси "Валькірія" потрібно було 2 млн. 400 тисяч гривень, але нам вдалося зібрати 2 млн. 881 тисячу. Перевершили очікування! Із залишку коштів проплатили аванс виготовлення ще двох додаткових літачків, - розповіла Любов Вовк, директорка Благодійний фонд "Покрова".
Збір тривав упродовж осені-зими, долучилося дуже багато благодійників. Свою частку внесли підприємства, робочі та творчі колективи, навчальні заклади, села, міста, громади, релігійні парафії та інші спільноти. Взяли активну участь в благодійних заходах тернопільські музиканти. Донатили й представники української діаспори з різних країн.
"Дякуємо Благодійний фонд "Покрова" та всім волонтерам, які долучилися до збору коштів на безпілотні комплекси "Валькірія" для 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола, - сказав військовослужбовець Іван. - Приємно, що нас підтримали мешканці всієї Тернопільщини - від міст до маленьких сіл. Збір розпочався з благодійного концерту Володимира Вермінського, а згодом виникла ідея проводити благодійні вечори "Сила народу" в різних громадах. Ніхто не очікував, що за п'ять таких заходів вдасться завершити збір і отримати не тільки необхідну суму, а навіть більшу. Радіє душа, що побували і в моєму рідному селі Сороцьке, де за два благодійні вечори зібрали понад 300 тисяч гривень. Ми розуміємо заради кого знаходимося на передовій. Будемо боротись до перемоги!"

Текст статті взято із фейсбуку благодійного фонду "Покрова".