Вчителька математики ТЗОШ №23, Возна Марія Степанівна, прочитала лекцію для студентів фізико-математичного факультету на тему "Створення засобів динамічної наочності для втілення діяльнісних та компетентних підходів у процес навчання математики "

09.05.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

Для студентів спеціальності "Середня освіта (Математика)» відбулась відкрита лекція на тему "Створення засобів динамічної наочності для втілення діяльнісних та компетентних підходів у процес навчання математики " зовнішнього стейкхолдера Возної Марії Степанівни, вчителя математики Тернопільської загальноосвітньої школи #23.
Студенти отримали актуальну інформацію про:
- моделювання авторських навчальних середовищ у процесі навчання геометрії на онові використання методу "відкриття змісту";
- створення карт знань з геометрії різного рівня узагальнення;
-організацію концентрованого вивчення стереометрії на основі динамічного моделювання та використання групової роботи;
- способи створення авторських предметних моделей з геометрії динамічного типу, а також зразки створених стейкхолдером комп'ютерних моделей навчання стереометрії.
Зустріч викликала зацікавлення студентів і переросла в активне обговорення проблем сучасної шкільної математичної освіти.