Вітаємо переможців конкурсу "Наш вчитель найкращий 2021" - 2-А клас та їх класного керівника Новічкову Л.Л.

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Вітаємо головних переможців конкурсу "Наш вчитель найкращий 2021"! Учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІст. №23 отримали чудовий відпочинок в Подолянах, а класний керівник Лілія Леонтіївна Новічкова - подорож в Європу!!!
Вдячні всім активним учасникам конкурсу - учням та їхнім батькам, а всім вчителям бажаємо залишатися для своїх учнів "зорею світовою"!

Учні 2-А класу Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №23 разом з батьками та своїм класним керівником Новічковою Лілією Леонтіївною дружньо та весело провели час, святкуючи перемогу у фотоконкурсі "Наш вчитель найкращий", організованого ТРЦ Подоляни.
Діти із захопленням грали у боулінг, ласували смачною піцою і десертом. Це був незабутній і радісний час, проведений в колі друзів з найкращою першою вчителькою!