Вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр.

21.03.2022   Administrator   Категорія: Новини школи

Щороку в останню суботу листопада українці запалюють свічку пам'яті про страшні часи Голодомору в Україні.
Учні перших класів долучилися до цієї акції. Діти отримали знання про історичні події 1932-1933 р.р., перейнялися співчуттям до дітей - жертв Голодомору і власноруч виготовили свічки Пам'яті.
"Україна пам'ятає, світ визнає".

Великий Голод був найбільшою катастрофою, яку Україна пережила — як щодо кількості жертв, так і щодо людських страждань.
Здобувачі освіти 4-ж класу вшановували пам'ять жертвам Голодомору, та власноруч створювали свічки пам'яті.
Учні 5-Б, 2-Ж класу запалили свічку пам‘яті жертвам Голодомору 1932-1933 років.
"То був страшний навмисний злочин,
Такого ще земля не знала!
Закрили Україні очі,
І душу міцно зав'язали!"
Зі сльозами на очах... Пам'ятаємо
Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювались такі події, ми маємо знати та пам'ятати про них.
З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору в третіх класах пройшов урок пам'яті і скорботи "Засвіти свічку пам'яті".
Не забуваймо тих, кого уже нема,
Вшануймо їх хвилиною мовчання...
Голодомор - сторінка із минулого життя,
Розкрита рана, що несе повчання.
Виховна година у 10-А класі до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років "Україна пам'ятає!"