Здобувачі освіти та учителі долучились до озеленення території закладу
06.06.2023 Administrator Категорія: Новини школи
У наш час все більш актуального значення набувають заходи з покращення стану навколишнього середовища,благоустрою та озеленення територій.
Добре сплановане, озеленене й упорядковане подвір'я школи сприяє естетичному та екологічному вихованню учнів. Озеленення в сучасному стилі покликане стати однією з ланок у загальній системі виховання.
Саме тому за ініціативи дирекції, вчителів, батьків та учнів 3-Б і 3-Ж класів ТЗОШ №23 на пришкільній території висадили молоді кущі. Впевнені, що нові рослини пустять міцне коріння і милуватимуть око нашій шкільній родині й усім тернополянам!
![](/media/23/images/343404199_557329313227156_2034883623458159838_n.jpg)
![](/media/23/images/343405066_261142933158453_7673313836226031035_n.jpg)
![](/media/23/images/343414112_243834811463947_3225074410929777917_n.jpg)
![](/media/23/images/343431438_155976957161120_4034954336878423581_n.jpg)
![](/media/23/images/343458338_646798150592340_3353986686277196363_n.jpg)
Учні 2-А класу разом з батьками долучилися до озеленення шкільного подвір'я. Надіємось, що троянди, висаджені з любов'ю, милуватимуть перехожих...
![](/media/23/images/343471043_220927323905307_3753607096817168371_n.jpg)
![](/media/23/images/344001335_557022102994581_7728129346644172873_n.jpg)
Учні 3-А класу з великим задоволенням і завзяттям долучилися до даної ініціативи й власноруч висадили саджанці троянд, отримавши незабутні враження. Відтепер ці розкішні квіти радуватимуть шкільну родину й стануть окрасою нашої школи!
![](/media/23/images/344704442_2098244847030770_3266879438583026470_n.jpg)