Здобувачі освіти та учителі долучились до озеленення території закладу

06.06.2023   Administrator   Категорія: Новини школи

У наш час все більш актуального значення набувають заходи з покращення стану навколишнього середовища,благоустрою та озеленення територій.

Добре сплановане, озеленене й упорядковане подвір'я школи сприяє естетичному та екологічному вихованню учнів. Озеленення в сучасному стилі покликане стати однією з ланок у загальній системі виховання.
Саме тому за ініціативи дирекції, вчителів, батьків та учнів 3-Б і 3-Ж класів ТЗОШ №23 на пришкільній території висадили молоді кущі. Впевнені, що нові рослини пустять міцне коріння і милуватимуть око нашій шкільній родині й усім тернополянам!

Учні 2-А класу разом з батьками долучилися до озеленення шкільного подвір'я. Надіємось, що троянди, висаджені з любов'ю, милуватимуть перехожих...
Учні 3-А класу з великим задоволенням і завзяттям долучилися до даної ініціативи й власноруч висадили саджанці троянд, отримавши незабутні враження. Відтепер ці розкішні квіти радуватимуть шкільну родину й стануть окрасою нашої школи!