Арт-година "Всеволод Нестайко. Подорож у Країну Дитинства" для учнів 2-их класів

28.09.2021   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Юні гості шкільної бібліотеки здійснили захоплюючу подорож країною цікавих книг найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря Всеволода Нестайка. Шкільна бібліотека провела для учнів других класів арт-годину «Всеволод Нестайко. Подорож у Країну Дитинства»,  приурочену Всеукраїнському дню бібліотек. Діти познайомилися із красиво оформленою книжковою виставкою «Сонячна усмішка в казковому світі» та переконалися, що твори видатного дитячого письменника стверджують добро, чесність і відкритість, засуджують зло, малодушність, заздрість. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна мандрівка за книгами Всеволода Нестайка. Сподіваємося, що віднині діти стануть тут постійними відвідувачами.