Арт-година "Всеволод Нестайко. Подорож у Країну Дитинства. "

06.10.2023   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Юні гості шкільної бібліотеки здійснили захоплюючу подорож країною цікавих книг найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря Всеволода Нестайка. Шкільна бібліотека Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 провела для учнів других класів арт-годину «Всеволод Нестайко. Подорож у Країну Дитинства». Діти познайомилися із красиво оформленою книжковою виставкою «КРАЩІ КАЗКОВІ КНИГИ ХХ СТОЛІТТЯ. Всеволод Нестайко радує, веселить, повчає…» та переконалися, що твори видатного дитячого письменника стверджують добро, чесність і відкритість, засуджують зло, малодушність, заздрість. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна мандрівка за книгами Всеволода Нестайка. Сподіваємося, що віднині діти стануть тут постійними відвідувачами.