День української писемності. Дегустація бібліорозваг

12.12.2023   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

День української писемності та мови відзначають восени щороку. Саме з цієї нагоди у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 проводився Тиждень української мови. Відбувалися серії різних заходів. До цієї події долучилася і шкільна бібліотека.   Проведена «Дегустація бібліорозваг» із молодшими учасниками освітнього процесу. Багато цікавинок шкільна бібліотека підготувала для молодших школярів про українську мову: слухали розповідь та дивились відеоролик «Слово до слова – складається мова». Грали ігри «Складаю слова», «Словограй»,  відгадували загадки та «З якої це казки?» за  картинками відгадували назву казок. Вчили пісеньку про українську мову, доповнювали речення,  дивились мультик «Говори правильно» про особливості української мови, читали казку «Як народ забув свою мову» та переглянули книжкові виставки «Передаймо нащадкам наш скарб – рідну мову» і «Книжкове розмаїття».

Було цікаво та захоплююче. Діти отримали море задоволення і в подарунок -  закладки та листівки даної тематики. Плекайте, діти, рідну мову та учіться говорити своїм рідним словом! Вивчайте рідну мову з маленьких літ, українське наше слово хай звучить на цілий світ! Шкільна бібліотека бажає всім  успіхів у навчанні.  Хай щастить!