Шкільна бібліотека ТЗОШ №23 провела з учнями 4-В класу турнір знавців правил дорожнього руху

16.11.2022   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

В рамках щорічного  Тижня безпеки дорожнього руху шкільна бібліотека Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 провела з учнями 4-В класу турнір знавців правил дорожнього руху.  Цей захід допоміг згадати правила дорожнього руху, дізнатися, як себе поводити на дорогах та підвищити свій рівень безпеки, щоб зберегти життя і уникнути неприємних ситуацій. Ми провели тест «Як добре ти знаєш правила дорожнього руху», виконали творче завдання з правил дорожнього руху «Розшифруй, що записано…» та подивилися мультики «Казка про правила дорожнього руху», «Абетка безпеки на дорозі».  Учні активно та весело відповідали, за що отримали подарунок – книжкові закладки. Я пишаюся, що у нас ростуть такі розумні та креативні діти. Хай вам щастить!

Щоб на дорозі не трапилось біди, будь обережним ти завжди!