Тиждень дитячої книги - 2023

27.04.2023   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, який цьогоріч проходив під гаслом «Непереможна і єдина читацька Україна», бібліотека Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 провела ряд заходів для учасників освітнього процесу, зокрема: бібліотечне рандеву «Зайдемо у світ книжкового королівства разом!», книжковий круїз «Стежками казки мудрої», бібліотечний non- stop «Весела тусовочка в книжковому царстві».  Діти здійснили подорож у казкову країну – королівство книг, розгадували літературні загадки, перевіряли свої знання у вікторинах, розглядали книжки із виставки «Чарівний дивосвіт казки», отримали пам’ятки «Як поводитися з книжкою» та «Правила поведінки в бібліотеці». Такі заходи підвищують інтерес до читання, формують читацькі уподобання. Тиждень пройшов  весело, пізнавально і корисно.