У шкільній бібліотеці пройшла вікторина «ЗБЕРЕЖЕМО НАШУ ПЛАНЕТУ» до тижня ЯДС

16.02.2023   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Предметний тиждень з вивчення ЯДС проходить у початкових класах Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 з 13 по 17 лютого 2023 року. Шкільна бібліотека долучилася до заходів та провела вікторину «ЗБЕРЕЖЕМО НАШУ ПЛАНЕТУ» із учасниками освітнього процесу 4-Ж класу. Діти  жваво відгадували загадки «Впізнай тварину», енергійно грали в гру «Так чи ні» та «Знайди помилку», активно відповідали на питання вікторини «Збережемо рідну планету», із захопленням дивились відео про Червону книгу України. На закінчення заходу діти переглянули книжки, які були представлені на книжковій виставці «Великі і малі таємниці природи», отримали пам’ятку – правила поведінки на природі «Буду я природі другом» та книжкові закладки. Вони вдосконалили свої знання та отримали позитивні  емоції.