З нагоди Всесвітнього дня читання вголос проведено бібліотечне заняття «Читання вголос творів Всеволода Нестайка» із учнями 2-х класів

06.02.2023   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Всесвітній день читання вголос світ відзначає декілька років поспіль ( з 2010 року) в першу середу лютого. Свято спрямоване, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос із друзями, рідними та ділитися враженнями від прочитаного.

Тож у шкільній бібліотеці Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 було проведено бібліотечне заняття «Читання вголос творів Всеволода Нестайка» із учнями 2-х класів (2-Б і 2-Г). На занятті читали вголос твір «Дивовижні пригоди в лісовій школі», складали пазли – картинки із цього твору, дивились буктрейлери, відгадували загадки. Діти отримали безліч позитивних емоцій. Шкільна бібліотека вітає всіх з цим чудовим святом!