«ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

21.03.2022   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932 -1933 років. До уваги всіх учасників освітнього процесу шкільна бібліотека ТЗОШ №23 підготувала добірку книжок про Голодомор «Не погасне біль Голодомору» та список літератури, який висвітлює цю тему. Адже представлені книжки формують історичну пам’ять учнів про трагічні сторінки нашої історії. Вчать дітей з любов’ю ставитися до історії країни, в якій народились і ростуть.
Цього року Український інститут національної пам’яті акцентує увагу на темі «Як говорити з дітьми про Голодомор?». Діти є найвразливішими щодо сприйняття інформації про муки і смерть багатьох мільйонів людей. Тому розмовляти з дітьми та підлітками про Голодомор важливо, але так, щоб не травмувати їх. Про це розповість нова книжка Катерини Єгорушкіної «Скриня», яка вийшла у видавництві «ПОРТАЛ».