Засідання творчого клубу «Натхнення» на тему: «Вишиванка – генетичний код української нації»

29.09.2022   Administrator   Категорія: Шкільна бібліотека

Напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек  у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці проходило засідання творчого клубу «Натхнення» на тему: «Вишиванка – генетичний код української нації»,  де взяли участь учні  11-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23.  До творчого клубу була запрошена відома майстриня  народних художніх промислів, керівник  Громадського об’єднання « Школа  Борщівської  народної сорочки» Вікторія Кривоніс.  Вона розповіла про історію виникнення борщівської вишиваної сорочки, особливості та різновиди борщівської вишиванки, сучасні традиції  та особливі узори цієї унікальної вишивки.  Дівчата з великим задоволенням та натхненням слухали розповідь майстрині та розглядали чудові орнаменти, старовинні і сучасні крої сорочок та гармонійне поєднання кольорів. Адже вишиванки – це окраса українського традиційного одягу, це наш оберіг.