наказ №222 від 29.11.2019 "Про створення робочої групи НАССР в школі"

11.12.2019   Administrator   Категорія: Організація харчування

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Тернопільської міської ради

Тернопільської області                        __________________________________________________________________

вул. Чубинського,3, м. Тернопіль, 46020, тел. 0 (352) 26-54-03

e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 14030789

НАКАЗ

29.11.2019                                                                                                  №222

Про  створення  робочої  групи

НАССР   в   школі

На виконання Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Мінагрополітики України від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління  безпечністю  харчових продуктів (НАССР)»

НАКАЗУЮ:

1. Створити робочу групу НАССР по розробці впровадження і підтримки процедури забезпечення безпеки, засновані на принципах НАССР у складі:

Голова групи:

Мохорук   Степан   Михайлович , директор   школи;

Члени групи:

Болєщук  М.М.  заступник  директора  з  НВР;

Самець М.В.; заступник  директора  з  господарської   роботи;

Кец  І.З., медична сестра ;

Проценко  О.П., головний  бухгалтер   школи;

Костів  О.П.,  приватний   підприємець

2.  Робочій групі НАССР :

2.1 .Підготувати пакет офіційної документації з вимогами щодо безпеки та якості продукції, розробити необхідні форми документування.

2.2.Забезпечити надійне і достовірне функціонування системи НАССР і проводити регулярну роботу по впровадженню відповідних форм документування, яка підтверджує функціонування системи НАССР.

2.3.Затвердити функції робочої групи НАССР  в  школі і робочий план з розподілом обов'язків між членами робочої групи.

2.4.Робочій групі НАССР проводити аналіз безпеки і якості продукції, що готується в харчоблоці   школи, ефективності системи НАССР.

3.  Розмістити  даний   наказ   на  сайті    школи.

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор    школи                              С.М.Мохорук

З  наказом    ознайомлені: