Наказ "Про забезпечення дотримання правил безпеки життєдіяльності та охорони праці в школі у 2022/2023 н.р."

21.11.2022   Administrator   Категорія: Охорона праці

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ст. №23

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Чубинського,3 м.Тернопіль, 46020, тел.(0352)26-54-03, e-mail:[email protected]

Код ЄДРПОУ 14030789

НАКАЗ

12.08.2022                                                                                                       №_____

Про забезпечення дотримання правил

безпеки життєдіяльності та охорони праці

в школі  у 2022/2023 н.р.

Відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про освіту», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, з метою недопущення виникнення нещасних випадків у 2022-2023 навчальному році

НАКАЗУЮ:

1. Заступникам директора  з навчально-виховної роботи Дмитрусь О.Г., Болєщук М.М., Дзядик М.В., Харковській С.М., заступнику директора з  господарської роботи   Самцю М.В.    :

1.1.Ознайомити працівників відповідних підрозділів   із правилами внутрішнього розпорядку.

1.2.Ознайомити працівників із посадовими інструкціями.

1.3.Оформити відповідні накази з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

1.4.Оформити наказом відповідальних за електрогосподарство.

2. Виконуючому обов’язки  з охорони праці Безуху М.І.  :

2.1.Провести огляд кабінетів, майстерень, їдальні, підвальних приміщень, перевірити  стан спортивного обладнання в спортивних залах та ігрових майданчиках.

2.2.Обладнати та поновити куточки з охорони праці.

2.3.Організувати протягом року навчання працівників закладу та перевірку їх знань з безпеки життєдіяльності.

3.Класним керівникам 1-11 класів :

3.1.Провести цикл лекцій для батьків щодо попередження дитячого побутового травматизму.

3.2.На початку навчального року провести з учнями інструктаж з безпеки життєдіяльності.

3.3.Провести урок (один з перших) на тему «Життя людини-найвища цінність».

3.4.Забезпечити відвідування молодшими школярами вистав на предмет вивчення правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на воді.

3.5. Провести серед учнів 1-11 класів конкурси малюнків з правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на воді.

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор   школи                                                       Руслана  КОЗБУР