Набір учнів у 1-й клас на 2022-2023 навчальний рік

17.03.2022   Administrator   Категорія: Оголошення

Тернопільська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  №23  оголошує

набір  учнів  у  1-й  клас  на  2022-2023  навчальний  рік

Прийом  документів  для  зарахування  учнів  до  першого  класу  2022-2023 навчального  року  здійснюватиметься  з  01 березня  2022  року

Перелік  документів,  які  необхідно  подати  після  електронної  реєстрації:

1. Заява  одного  з  батьків    про  зарахування  дитини  до  школи  (заповнюється  в  школі).
  2. Свідоцтво  про  народження  дитини  (сканкопія).
  3. Медичні  довідки  (форми  №086-1/о та  №063).
  4. Індивідуальний ідентифікаційний код
  5. 2 фото 3 х 4

У 2022 - 2023  навчальному  році  буде  сформовано   п’ять  перших  класів  за програмою  НУШ: Програма  під  керівництвом  Р. Б.  Шияна.

У  закладі  створені  всі  умови  для  отримання  повної  загальної  середньої освіти  в  Новій  українській  школі.

До  послуг  Ваших  дітей:

• навчання та виховання у світлих сучасних класах;

• група продовженого дня;

• досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;

• уроки комп’ютерної грамотності;

• психологічний,   логопедичний  та соціальний  супроводи;

• постійний медичний нагляд.

Набирають 1-ші класи у 2022 – 2023 н. р. вчителі, які у своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно - комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські  моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Для  отримання  додаткової  інформації, звертайтесь,будь  ласка,  за  номерами телефонів   265403  або  265706

Ласкаво  запрошуємо  Вас  та  Ваших  дітей  до  нашого  закладу  освіти

З  повагою  дирекція  школи