До уваги батьків майбутніх першокласників 2024-2025 н.р.

03.10.2023   Administrator   Категорія: Оголошення

З  14  жовтня  2023  року  на  базі нашої школи працюватиме   «Школа майбутнього першокласника».  Зустріч  з  батьками  відбудеться  14.10.2023  року  о  13.30  в  кабінеті  34.

Уся робота вчителя у  «Школі  майбутнього  першокласника»  спрямована  на розвиток учня, на мотивацію його до навчання, до бажання розвиватися, досліджувати, пізнавати та рости…

У підготовчій школі діти відвідуватимуть такі заняття,  як  «Цікава граматика  та  математика»,  «Ознайомлення  з  навколишнім  світом».    Майбутні школярі відвідуватимуть   три  заняття по тридцять  хвилин,  які   будуть проходити  в ігровій формі  з   кількома  музичними паузами та фізкультхвилинками. Відповідно  до  Державного стандарту початкової загальної освіти важливою є підготовка до вивчення іноземної мови.  Вчителі  також   прищеплять  дітям  любов до вивченням англійської мови.

Школа майбутнього першокласника  буде  працювати   щосуботи з 13.30 до 15.30 години.  Заняття  у підготовчій  школі  триває з  жовтня до травня.

У  нашій  школі  працюють  висококваліфіковані  вчителі, кабінети школи оснащені технічними  засобами  навчання,  новими  меблями. Яскравий роздатковий матеріал, цікаві ігри, музичний супровід занять, ігрові куточки, килимки та м’які іграшки – усе це сприяє комфортному перебуванню дітей у школі та їх розвитку.

Шановні батьки, надіємося на Ваше розуміння та  партнерську співпрацю зі школою у цей відповідальний період, адже успішне навчання Ваших дітей у великій мірі залежатиме від нашої плідної взаємодії з Вами!!!

Чекаємо  на  Вас!  Будемо  раді  бачити