9 листопада у ТЗОШ №23 відзначили День української мови

Яка весною зацвітає.

Нема без мови України!

Нас мова в націю єднає

Щороку 9 листопада відзначається День української писемності та мови – свято розвитку державної мови – рідної, калинової, мелодійної. Саме рідна мова робить нас нацією і народом.

Мова – краса спілкування,

Мова – як сонце ясне,

Мова – то предків надбання,

Мова – багатство моє.

Цьогоріч День української писемності та мови у 23-й школі розпочався ранковою зустріччю учнями 8-В класу під гаслом «До рідного слова торкаюсь душею…». Мовний квест « І возвеличимо на диво і розум наш, і наше слово…» підготували учні 6-В класу з учителькою Пилипишин Г.І.

Педагоги та школярі долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Учителі школи «смакували» лінгвістичним коктейлем, який запропонували учні 8-В, 7-Ж, 5-А класів (вч.Лисевич Л.П., Крайчак Н.М.).

Учнів 5-8 класів зацікавили завдання QR-код-квесту. Мовленнєві змаги , мовні забавлянки, баталії, лінгвістичні дуелі відбувалися на тематичних уроках учителів-словесників.

Таким цікавим і розмаїтим видався День україської писемності та мови.

О.Дмитрусь, заступник директора з навчально-виховної роботи,

Л.Лисевич, учителька української мови та літератури