міський науковий марафон,,STEP UP" 2023/2024

11.06.2024   Administrator   Категорія: Методичний бюлетень

Підтримуємо наукові пошуки молоді-підтримуємо майбутнє України! У 2023/2024 навчальному році вже втретє відбувся міський науковий марафон,,STEP UP",на який представили свої наукові розвідки і учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІст.#23. У середу,29 травня 2024 р., відбулося нагородження переможців.Серед 24 учнів закладів освіти міста ,які увійшли у фінал марафону,- наша учениця 10-А класу Христина Манько,яка надіслала у природничу секцію статтю ,,Безмежна чиста енергія можлива".За підсумками роботи журі Христина посіла ІІ місце.Дякуємо за підготовку переможниці Христини Манько її наставнику-учителю фізики Безуху Миколі Івановичу! Тож нових наукових пошуків,відкриттів,здобутків та перемог,дорогі друзі! З вірою у себе!