Педагоги, батьки та учні ТЗОШ №23 відвідали прем`єру вистави-містерії «Ісус, Син Бога Живого»

12.10.2023   Administrator   Категорія: Методичний бюлетень

Тернопільський  академічний обласний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка відкрив новий театральний сезон прем`єрою вистави-містерії «Ісус, Син Бога Живого» у постановці  лауреата національної премії України імені Т.Шевченка, народного артиста України Федора Стригуна, для якого праця над такою містерією була мрією.

10 жовтня 2023 року учні  6-11 класів, учителі, батьки нашої школи теж стали глядачами цієї чудової вистави.

Глибокий сюжет п’єси, натхненна, талановита гра  акторів знайшли  щирий відгук у душах дітей та дорослих.

Головну роль  Ісуса Христа зіграв провідний артист  Тернопільського драмтеатру Євген Лацік.

Усі глядачі  мали  змогу замислитися  над величчю постаті Ісуса, його жертовністю заради нас, людей.

Біблійні символи,  що лунали зі сцени: «Стукайте, і відчинять вам! Шукайте – знайдете!;  «Будьте  досконалі, як досконалий Отець ваш небесний»; «Хто  Заповіді  Мої  має та їх  зберігає -  той любить Мене»!- знаходили відгук у душах дітей  і ставали спонукою до  наполегливості, добрих вчинків, до  щирого «вибач, я завинив перед тобою…»

Гучними оплесками, квітами юні глядачі дякували акторам за гру,  за щирі емоції і переживання .

Олена Дмитрусь , заступник директора з навчально-виховної роботи

Лідія Владика, учителька курсу «Духовність і мораль в житті людини  і  суспільства»