Здобувачі освіти ТЗОШ №23 взяли участь у науковому марафоні учнівських робіт «STEP UP». Солтис Денис став переможцем математично-комп`ютерної секції!!

24.05.2022   Administrator   Категорія: Методичний бюлетень

Започатковувати нові проєкти в освіті означає вірити  в її майбутнє

У 2021-2022 навчальному році стартував перший міський науковий марафон  учнівських робіт «STEP  UP», організований управлінням освіти і науки  Тернопільської міської ради, ТКМЦНОІМ, Лабораторією розвитку здібностей  та лідерства дітей.

Дев’ятеро учнів 7-11 класів  Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23  долучились  до участі  у марафоні, підготували  та надіслали свої  роботи – статті у різні секції Марафону .

Фінальний етап наукового марафону «STEP  UP» відбувся 17 травня 2022 року  в онлайн-режимі. Члени  поважного журі, а це науковці ТНПУ ім. В.Гнатюка, відзначили  високий  рівень  усіх робіт, надали свої рекомендації  та слушні  поради на майбутнє.

Шість робіт, а це найбільша  кількість, було представлено учнями  нашої школи  у  секції  «Математично-комп’ютерна».

Під керівництвом учительки інформатики Квасної О.І. учениця 9-Г класу Смоляк Олеся підготувала статтю «Штучний інтелект у житті людини», учениця 9-А класу Солтис Марія –«Використання  інфографіки в освіті».

Учителька інформатики Собчук О.М. теж підготувала двох учасниць конкурсу: Покиданець Мар’яна (9-А клас) представила роботу  «Спам. Захист від спаму», а  учениця 9-В класу Бородіна Лілія – «Криптографія і шифруваня  даних в сучасному світі».

Учениця 10-Б класу  Щерба Христина під керівництвом  учительки математики Скибньовської О.Я. підготувала статтю «Практичне застосування похідної в різних сферах діяльності».

У природничій секції Марафону було представлено 3 роботи.  Учителі фізики Вовна Л.І. та Безух М.І. допомагали у написанні робіт учням  7-А класу Ляховичу Олександру («Значення випадкових  винаходів  у фізиці») та Тельці Миколі (11-Б клас) – «Астероїдна загроза для планети Земля» .

Цікавим та змістовним дослідженнм  «Зміни басейну Дністра в контексті господарського освоєння  людиною у Тернопільській області» є представлена робота учениці 9-А класу  Солтис Марії (керівник – Климюк І.Б., учителька географії).

Учениця 11-Б класу Генсіцька Вікторія  у суспільно-гуманітарну секцію надіслала роботу «Серце  однієї людини може повернути  історію цілої нації. Кирило Розумовський» (керівник – Матвіїв Н.Л., учителька  історії).

А переможцем у математично-комп’ютерній секції авторитетне  журі визнало учня 11-Б класу Солтиса Дениса за творчу  роботу «Розробка сайту «Довідник з геометрії у схемах і таблицях» (керівник Возна М.С., учителька математики).

Усі учні-учасники отримали дипломи, а їхні учителі-наставники – сертифікати  (9 годин) І міського  наукового марафону «STEP  UP».

Тож нехай  кожна перемога юних науковців наближає їх до висот самореалізації та визнання, адже ідеєю марафону є сміливий поступ та розвиток!

Бажаємо талановитим  учням  нових  досягнень і перемог!

Олена  Дмитрусь,

заступник директора з   навчально-виховної роботи