"Фото правильної сім'ї" (поради для батьків)

17.01.2017   Administrator   Категорія: Соціально-психологічна служба

1. Розклад. Дотримуйтеся графіку прийому їжі(принаймні ввечері), чекайте на всіх, хто з вами вечеряє.
  2.  Прийоми їжі (обіди, вечері). На цей час облиште телевізор, комп’ютер , відкладіть газети і (!) хоч на годину вимкніть мобільний.
  3. Обговорення. Обговорюйте найрізноманітніші теми. Важливо, щоб кожен висловив свою думку.
  4. Гості. Сім’я відчиняє  двері для друзів. Але! Спілкування важливіше за частування. Діти також мають приймати своїх друзів-гостей.
  5. Розваги. Відвідуйте виставки, концерти, змагання. Запропонуйте  2-3 спільних вечори на дивані перед телевізором.
  6. Традиції. Зберігайте сімейні і суспільні традиції. Проводьте разом дні народження і річниці.
  7. Рішення.  Не бійтесь залучати дітей  до прийняття важливих рішень сімейного масштабу.
  8. Робота. Залучайте дітей до домашніх справ. Можна почати з миття посуду по черзі.
  9. Приватне життя. Не втручайтесь в нього занадто, поважайте пошуки власного простору.

10. Діалог. Розмовляйте ввечері, як пройшов день. Уникайте осуду, докорів,покарань. Практикуйте  здоровий гумор

з методичних порад посібника "Родинна твердиня"