Досягнення за листопад 2022 року

02.12.2022   Administrator   Категорія: Обдаровані учні

Ми попрощались з осінню. Останній її місяць листопад приніс у нашу шкільну родину приємні новини, порадував нас успіхами учнів-учасників міських олімпіад і конкурсів. Першу перемогу у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва - ІІІ місце-здобула для школи учениця 10-А класу Марія Солтис, яка виконувала завдання за 11 клас (учителька Черевик Т.М.). Учень 9-В класу Антон Александер посів ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання (учитель Кульчицький М.С.). Серед учасників міського етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка теж є переможці. Діана Пиж,учениця 6-А класу, посіла ІІІ місце(учителька Лисевич Л.П.). А Вівчар Марія(11-Аклас) досягла найвищого результату-ПЕРШЕ ! місце (учителька Олійник М.І). Вітаємо наших талановитих учнів та їхніх наставників! Пишаємось вами!