У 2022-2023 навчальному році вже вдруге відбувся міський науковий марафон «STEP UP», у якому здобувачі освіти ТЗОШ №23 взяли участь

02.06.2023   Administrator   Категорія: Обдаровані учні

Підтримуємо наукові пошуки молоді-

підтримуємо майбутнє України!

У 2022-2023 навчальному році вже вдруге відбувся міський науковий марафон «STEP UP», метою якого є залучення старшокласників освітніх закладів Тернополя до науково-дослідної діяльності як засобу розвитку їх дослідницьких здібностей. Свої наукові розвідки представили на конкурс і учні Тернопільської ЗОШ  №23.

Оксана Марховська, учениця 11-Б класу, під керівництвом учителя фізики Миколи Івановича Безуха надіслала статтю про космічне сміття та його загрозу для Землі у секцію «Природнича» - «Екологія космосу. Дослідження проблеми космічного сміття.»

Учасниця минулорічного І міського наукового марафону «STEP UP 2022»  Мар'яна Покиданець, яка зараз перебуває за межами України,і цього року виявила бажання взяти участь у марафоні,плідно попрацювала з науковим керівником учителькою інформатики Оксаною Мирославівною Собчук та надіслала у секцію «Економічно-правова» статтю, «Російсько-Українська інформаційна війна. Фейки та маніпуляції».

26 травня 2023р.  у приміщенні Тернопільської ЗОШ №4 відбулось нагородження всіх учасників ІІ міського наукового марафону «STEP UP». На підсумковій імпрезі марафону було відзначено високий рівень наукових робіт учасників.Приємною новиною- несподіванкою стали підсумки роботи журі.Обидві наші учасниці наукового марафону «STEP UP 2023» визнані переможницями! Мар'яна Покиданець посіла І місце, а Оксана Марховська-ІІІ місце! Дівчата нагороджені дипломами та подарунками.

Подяку управління освіти та науки Тернопільської міської ради оголошено учителям,які підготували наших переможниць,- Оксані Собчук та Миколі Безуху. Саме такі педагоги поділяють думку міністра освіти України Оксена Лісового: «...аби зацікавити дітей навчанням,потрібно бути з ними на одній хвилі». Тож нових наукових пошуків,відкриттів та перемог вам,дорогі друзі!

Олена Дмитрусь,заступниця директора з навчально-виховної роботи