Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості по предмету закупівлі - Інтерактивна панель в комплекті (ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)

29.04.2024   Administrator   Категорія: Державні закупівлі

ТЗОШ №23 ТМР ТО інформує про проведення процедури відкритих торгів з особливостями на закупівлю Інтерактивна панель в комплекті (ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)

 

Закупівля: UA-2024-04-26-011278-a

 

Деталі за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-26-011278-a

 

 

Сума закупівлі: 402 293,00 грн з ПДВ.

 

Кількість товару: 3 комплекти

 

Місце поставки товару: 46020, Україна, Тернопільська обл., м.Тернопіль, вул.П.Чубинського, 3

Технічні вимоги до предмету закупівлі

 

Інтерактивна панель в комплекті

3 комплекти

До складу 1-го комплекту входить:

 

Технічні вимоги

Відповідність вимогам (вказати характеристики предмету закупівлі)

Параметр

Значення

Інтерактивна панель з вбудованим комп`ютером

Виробник, модель, рік виробництва

 

 

Тип системи

PC LCD

 

Форм-фактор системи

Все-в-одному

 

Вбудовані пристрої

Модуль ПК, модуль Android

 

Вага

Не більше 36 кг.

 

Розмір діагоналі екрану

Не менше 65 дюймів

 

Роздільна здатність в ОС Android та Windows

UltraHD 3840x2160

 

Кількість дотиків

Не менше 20

 

Операційна система

Ліцензійний Windows 11 Pro, Android 11 з українською локалізацією

Вказати версії ПЗ

CPU

IntelCore i5 12-го покоління, ARM Cortex

 

RAM

Не менше 8 Gb DDR4

 

HDD

Не менше 240 Gb SSD

 

Wi-Fi

802.11ac 2.4GHz/5GHz

 

Інтерфейс

USB 2.0 – 3 шт., USB 3.0 – 6 шт., USB Type С 3.1Thunderbolt – 1 шт., USB Type С 3.0 – 2 шт., USB Touch 2.0 – 2 шт., Ethernet – 2 шт., Bluetooth 4.2, HDMI – 4 шт., SPDIF – 1 шт., RS232 – 1 шт.

 

Базове програмне забезпечення

 

  1. Конструктор інтерактивних уроків з українською локалізацією з підтримкою документів MS Office (безстрокова ліцензія).

  2. Програмне забезпечення для дистанційного управління інтерактивною панеллю зі смартфона або планшета на базі Android або iOS (безстрокова ліцензія).

  3. Програмне забезпечення для проведення інтерактивних опитувань за допомогою персональних пристроїв на базі Android або iOS (безстрокова ліцензія).

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ.

Пакет офісного програмного забезпечення

 

Преінстальований ліцензійний пакет офісного програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML), а також роботу з електронною поштою

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ.

Спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення

 

Єдиний програмний комплекс для створення, перегляду та програвання  інтерактивного навчального вмісту. Сумісне з операційною системою інтерактивної панелі. Підтримує імпорт створених файлів різних форматів.

Містить функціонал створення та зміни (рухати, клонувати, перевертати, змінювати розмір, блокувати, редагувати, робити прозорим) об’єктів  за допомогою стандартних засобів програмного забезпечення. Містить вбудований інструмент запису екрану з  функцією запису та збереження  робочого стола або його обраної зони. Містить функціонал автоматичного оновлення. Містить не менше 1200 вбудованих 3D моделей освітньої тематики українською мовою. Містить інтерактивні інструменти для створення тестів. Містить вільний доступ користувачів до не менше 200-та україномовних ліцензійних цифрових підручників 1-11 класів (Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати посилання на перелік таких підручників). Містить готову бібліотеку цифрових уроків українською мовою у кількості не менше 300 уроків (Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати посилання на перелік таких уроків). Підписка (ліцензія) – не менше 1 року.

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ.

Додаткове програмне забезпечення

 

Єдиний програмний комплекс для моніторингу швидкості інтернету та моніторингу використання ПЗ групованного по його типу. Доступ до статистики моніторингу через власний кабінет користувача в on-line режимі з операційних систем Windows, MacOS та Linux. Статистика використання ПЗ відображається груповано по його типу та з погодинною, поденною, потижневою та помісячною розбивкою. Статистика швидкості інтернету відображається поденно. У користувача має бути доступ до необробленого логу, який відправляє комп'ютер на сервер статистики для контролю зібраної інформації. Україномовна локалізація. підписка (ліцензія) – не менше 2-х років.

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ.

Комплектування та додаткове оснащення

 

  1. Мобільний стенд на колесах

  2. Набір кабелів та маркерів: кабель живлення (3 метри), HDMI кабель (3 метри), USBTouch кабель (3 метри), USB Type C кабель (1,5 метри) пульт ДУ

Вказати виробника, повний перелік технічних характеристик та модель для кожної одиниці додаткового оснащення

Гарантія виробника

 

Не менше 12 місяців

 

 

Примітка: Кошти виділено згідно рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 17.04.2024 року №638  «Про використання коштів».